08.02.24
The Spot, Bratislava
16:30 -
18:30
Stav udalosti:
Dostupný

Meet&Learn: Digitalizácia HR oddelenia

Digitalizácia HR oddelenia

Točí sa vám hlava pri pomyslení na výber a implementáciu novej technológie?

Pozývame vás na stretnutie plné reálnych príkladov a praktických tipov, ktoré vám pomôžu na vašej ceste k digitalizácii. Spoločne zistíme ako zvládnuť implementačné výzvy. Odhalíme problémy, ktorým sa môžete vo vašom projekte vyhnúť. Či už vyberáte nové HR riešenia alebo iné digitálne platformy vrátane AI nástrojov, zo stretnutia si odnesiete jasnú predstavu o 3 pilieroch úspešnej implementácie akéhokoľvek inovačného projektu. 

Case studies sú založené na 13-ročnej spolupráci softvérovej firmy XperienceHR s klientami z medzinárodných vôd a z celej škály podnikateľských odvetví.

Nenechajte si ujsť túto interaktívnu prezentáciu a networking v príjemných priestoroch pri chutnom občerstvení. Ktoré otázky zmeníme na odpovede a rady?

  • Kedy je ten správny čas dať zelenú digitalizačnému projektu v HR?
  • Ako si preklepnúť, ktorá technológia je pre vaše potreby ten správny fit?
  • Na čo pamätať počas implementácie a čomu sa vyhnúť?

O XperienceHR:

Spoločnosť XperienceHR poskytuje all-in-one dochádzkový softvér pre korporácie ako aj malé a stredné podniky. Tento HR nástroj sa neustále sa prispôsobuje meniacim sa HR trendom a pracovnému prostrediu. Momentálne je XperienceHR softvér používaný v 16 krajinách sveta, čo dokazuje jeho spoľahlivosť a prispôsobiteľná funkčnosť. XperienceHR umožňuje efektívne spravovať dochádzku a absencie, ale aj efektívne plánovať a sledovať pracovné úlohy zamestnancov, čím zvyšuje výkonnosť a zlepšuje výsledky podnikania firiem.

Rečníci

Eventy

Udalosti, ktoré by vás mohli zaujímať