Naše služby

Ako vie Hopero pomôcť

Pomocou inovačného programu Hopero môžete získať pomoc v hodnote takmer 24.000 EUR, ktorej cieľom je transformovať spoločnosti pomocou digitálnych inovácií a AI. Pozostáva z viacerých oblastí, ktoré sú spolu navrhnuté tak, aby Vašej firme poskytli komplexnú podporu: 

Príprava na AI

Zavedenie AI

Financovanie

Prepojenie s komunitou

Priebeh spolupráce

Ako to funguje?

Na začiatku zhodnotíme vašu digitálnu vyspelosť. Potom nastavíme oblasti, v ktorých sa môžete rozvinúť. A na záver vám pomôžeme nájsť finančné prostriedky na realizáciu vášho projektu. O formality spojené so štátnou pomocou sa postaráme my, vy len rozvíjate vašu firmu.

Prihlásite sa do projektu Hopero

Na začiatku sa zaregistrujete a vyplníte dotazník so základnými informáciami o vašej firme. Vyplnenie dotazníku sa netýka štátnych a verejných inštitúcií, ktoré získavajú pomoc napriamo.

Overíme nárok na štátnu pomoc

Keďže naše služby získavate bezodplatne vo forme štátnej pomoci cez schému de minimis, musíme si overiť váš nárok na ňu.

Navrhneme vhodné služby

Spoločne si vyhodnotíme vstupný formulár a navrhneme vhodné služby a školenia, ktoré pomôžu vám a vašim zamestnancom.

Využívate služby

Získate prístup ku školeniam, workshopom, individuálnym konzultáciám, ktoré vám pomôžu zrealizovať a financovať váš projekt. Stanete sa súčasťou komunity, kde budete mať priestor získať kontakty na nových dodávateľov, partnerov a zákazníkov alebo získavať inšpiráciu a vymieňať si skúsenosti.

Hodnota našich služieb

V hodnote našich služieb sa odzrkadľujú odborné znalosti a nezávislé poradenstvo v oblasti umelej inteligencie a financovania. Naše služby sú financované priamo z prostriedkov Európskej komisie a Plánu obnovy, takže ich firmy a verejné inštitúcie získavajú bezodplatne vo forme štátnej pomoci cez schému de minimis.

Pripojte sa k nám

Registrácia do Hopero

Zaregistrujte sa do Hopero a vyplnením krátkeho dotazníka nám priblížte vašu aktuálnu situáciu. Pripravíme pre vás ponuku na mieru šitých Hopero služieb.

Podujatia

Pripravujeme pre vás